Fels

S více než šesti desetiletími zkušeností s podporou z různých průmyslových odvětví, získala firma Fels hluboké odborné znalosti v průmyslových aplikacích. Studium součástí, které mají být vyrobeny, návrh a výroba nástrojů, kvalifikovaný výběr materiálů, všechny fáze zpracování kovů včetně kontroly složení materiálu, systémově řízené montáže – to vše se stalo nedílnou součástí společnosti. A vše je dále vyvíjeno a zdokonalováno…

Napájecí troleje vyvinuté společností Fels jsou patentovaný mobilní elektrifikační systém pokrývající ampérovou zatížitelnost od 12A do 630A, určený pro pojízdné jeřáby, zdvihací zařízení a nejrůznější speciální aplikace.

Fels je francouzský leader v napájecích systémech pro mobilní jeřáby po více než 20 let. Jeho výrobky jsou vyváženy do 40 zemí, ať už přímo nebo prostřednictvím sítě distributorů.

Troleje Fels splňují požadavky nejnáročnějších výrobců, montážních firem a koncových uživatelů pohyblivých zařízení. Vysoká bezpečnost, snadná instalace, spolehlivost provozu a snadná údržba těchto elektrických komponent z nich činí vynikající nástroj pro napájení jeřábů a jiných pohyblivých zařízení.

Video - představení firmy Fels