Školící centrum na kladkostroje Stahl a napájecí systémy

Máme vybavené školící centrum pro kladkostroje Stahl a napájecí systémy

Napište nám, nebo zavolejte

 

Provozujeme školicí centrum zaměřené na kladkostroje Stahl a na napájecí systémy, tzn. troleje, navíjecí bubny a kabelové vlečky. Proč vznikla tato aktivita? Protože jsme v každodenním kontaktu s našimi zákazníky. Ať už se jedná o výrobce jeřábů, servisní firmy nebo koncové uživatele. Často řešíme opakující se problémy a opakující se dotazy týkající se běžné údržby. Někdy společně řešíme havárie nebo technické dotazy související s uváděním této techniky do provozu. Pro tyto případy jednoznačně platí – technické znalosti jsou tou nejlepší zárukou spolehlivého provozu – a tyto znalosti se bez školení získávají dlouze a obtížně.

Naše školící centrum je vybaveno jeřábem 6,3t / 13m, který je osazený moderní technikou Stahl. Všechny pohyby jsou řízeny frekvenčními měniči, na stroji je umístěna přetěžovací jednotka umožňující připojení k PC, analýzu provozních dat a zjištění zbývající bezpečné provozní doby jeřábu ( SWP ). Je zajištěn snadný přístup k těmto komponentům pomocí bezpečné plošiny a navíc je elektrovybavení kladkostroje přizpůsobeno školícím účelům, takže je dobře přístupné.

Zaměřujeme se i na napájecí systémy, kde využíváme naše více než 25leté zkušenosti v této oblasti. Nejsme zaměřeni na jednoho výrobce napájecích systémů a to dává zákazníkovi jistotu a záruku objektivního poradenství. Ať už se jedná o troleje Fels, Conductix nebo Vahle…navíjecí bubny Hartmann nebo Conductix…jsme Vám v této oblasti k dispozici.

Protože „KDO NEVI – TEN NESPRAVÍ“.

Školící centrum na kladkostroje Stahl a napájecí systémy

Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Ing. Zbyněk Dvořák
jednatel
+420 602 102 225
SLT components s.r.o.
Štěpánkova 108
537 01 Chrudim