Motorové bubny

Naše navíjecí motorové bubny vyrábíme jak v provedení s navíjením do šířky tak s navíjením do spirály. Lze navíjet kabely či hadice a přenášet na pohyblivé spotřebiče elektrickou energii, data nebo tekutiny. Díky dlouholetým zkušenostem a vlastnímu vývoji můžeme nabídnout veškeré druhy pohonných jednotek což nám umožňuje vyrobit navíjecí motorové bubny i pro aplikace vyznačující se velmi vysokým dynamickým namáháním. Nabízíme jak pohony s magnetickou spojkou tak pohony s hydrodynamickým měničem nebo přímé pohony s frekvenčními měniči či momentovými motory. Na přání lze dodat i bubny s gravitačním pohonem.

Popis produktu

  • vysoké rychlosti, dynamické namáhání, dlouhé pojezdy a velké tahové síly
  • délky pojezdu až 1000 m
  • konfigurace bubnů s motorovým pohonem podle přání zákazníků
  • spirálové nebo válcové navíjení kabelů a hadic pro kapalná nebo plynná média
  • možnost použití téměř všech druhů motorových pohonů

 

Samozřejmostí je široké příslušenství ať už to jsou různé druhy kladek, přejížděcích trychtýřů nebo zařízení pro hlídaní tahu v kabelu.

Navíjecí motorové bubny lze použít nejenom na mostových, kontejnerových, lodních a stavebních jeřábech ale všude tam kde se spotřebič pohybuje vysokou rychlostí, má velký příkon nebo se daná aplikace vyznačuje vysokým počtem cyklů. Návrh tělesa navíjecího bubnu a jeho pohonu se provádí na základě individuálních parametrů dané aplikace. Jsme schopni dodat navíjecí bubny i pro délky pojezdu o délce více než 1 000 metrů.

Spolehlivost těchto strojů je přímo úměrná kvalitě jejich návrhu. Naše dlouholeté zkušenosti jsou pro zákazníky zárukou spolehlivých a kvalitních komponentů zajišťujících dodávky energie pro jejich stroje a zařízení.

HARTMANN & KÖNIG Stromzuführungs

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme Vám do 24 hodin.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Petr Žemlička
jednatel
+420 731 931 376
SLT components s.r.o.
Štěpánkova 108
537 01 Chrudim