O společnosti

Provedli jste změnu nosnosti jeřábu včetně výměny kladkostroje? Skladujete použité kladkostroje, kočky nebo zdvihové motory? Vykupujeme a nabízíme i starší techniku zejména od firmy Stahl.

Napište nám, nebo zavolejte

Dobrý den vážení obchodní přátelé,

dovolte mi prosím, abych vám v krátkosti představil firmu SLT components s.r.o. Tato firma vznikla počátkem roku 2016 a jejím cílem je dodávat kvalitní komponenty pro zdvihací techniku a napájecí systémy pro pohyblivé spotřebiče.

Spolupracujeme s německou firmou STAHL CraneSystems GmbH a zaměřujeme se na dodávky komponentů vyrobených touto zavedenou německou firmou. Výrobky nalakované typicky zelenou barvou používanou firmou Stahl lze nalézt ve většině průmyslových podniků v České republice i na Slovensku. Naše firma je jediným distributorem této značky, která dodává nejenom kladkostroje, příčníky, pohony a ostatní komponenty, ale úzce se specializujeme i na dodávky náhradních dílů pro tyto stroje. V poslední době jsme navíc začali nabízet i jeřábové kity – i menším výrobcům zdvihací techniky se tím otevírá možnost vyrábět vlastní mostové jeřáby.

V poslední době jsme navázali spolupráci s firmou VETTER Krantechnik GmbH, která vyrábí kvalitní sloupové jeřáby, výložníky a otočná ramena. Tyto výrobky spolu s řetězovými a lanovými kladkostroji tvoří atraktivní nabídku pro každý průmyslový podnik.

Úzce spolupracujeme s rodinnou německou firmou Hartmann & König Stromzuführungs AG. Jedná se o tradičního výrobce navíjecích bubnů a kroužkových sběračů. Tato značka byla založena v roce 1945 a podařilo se jí zachovat ráz pružné a inovativní firmy. Hartmann disponuje velmi širokým sortimentem navíjecích bubnů a zaměřuje se nejenom na standardní komponenty, ale i na kusovou výrobu. Individuální přístup této firmy je v dnešním globálním světě oceňován zákazníky z mnoha průmyslových odvětví z celého světa.

V oblasti napájecí techniky jsme náš sortiment doplnili o plastové i ocelové energetické řetězy od firmy ekd gelenkrohr GmbH. Zejména složitější napájecí systémy v náročném prostředí jsou přesně ty aplikace, pro které je extrémně široký sortiment těchto kvalitních řetězů připraven.

Naší filosofií a cílem je stavět na klasických hodnotách jako je spolehlivost, kvalita a zejména odborné znalosti. I přes vývoj v mnoha oblastech techniky, která je stále častěji chápána jako spotřební zboží, jsme přesvědčeni, že tyto hodnoty, které naše firma vyznává, jsou tou nejlepší zárukou a stabilním základem pro vývoj dlouhodobých, oboustranně spokojených obchodních vztahů.

Vyzkoušejte nás…

 

S pozdravem

 

Petr Žemlička

jednatel
+420 731 931 376

Ing. Zbyněk Dvořák

jednatel
+420 602 102 225