Mezinárodní strojírenský veletrh 2017

Ve dnech 9.-13.10.2017 se opět konal Mezinárodní strojírenský veletrh, nejvýznamnějsí průmyslový veletrh ve střední Evropě. Letos se účastnilo této mediálně velmi sledované akce přes 1 500 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Více než třetina vystavovatelů pocházela ze zahraničí a byly představeny všechny klíčové oblasti strojírenského a elektrotechnického průmyslu.

Firma SLT se této významné akce úspěšně účastnila. Představila na svém stánku lanový kladkostroj STAHL s novým systémem řízení frekvenčního měniče SHA, který umožňuje při nízkém zatížení navýšit rychlost zdvihu až o 300%. To vede k výrazně kratší době zvedání břemene a výraznému zvýšení produktivity.

V oblasti navíjecích bubnů byl představen navíjecí motorový buben HARTMANN s pohonem pomocí momentového motoru. Tento typ pohonu je ideální volbou pro náročné aplikace v hutním a důlním průmyslu.

Dále mohli návštěvníci stánku SLT spatřit komplexní program energetických řetězů EKD a inovativních uzavřených trolejí FELS určených pro napájení pohyblivých spotřebičů.

Pozornost budili i individuálně navržené vrátky a jeřábové kočky určené pro atypické aplikace zvedacích zařízení, kdy již nelze použít standardní kladkostroj.

Děkujeme všem návštěvníkům tohoto veletrhu, kteří projevili zájem o techniku nabízenou firmou SLT a těšíme se na spolupráci.

 

img 1
img 2
img 3
img 4