48h – Pružinové navíjecí bubny se zrychleným dodacím termínem

Pružinové bubny připraveny k expedici do 48 hodin

Díky standardizované konstrukci jak mechanických tak elektrických částí můžeme podstatnou část našeho sortimentu navíjecích pružinových bubnů expedovat do 48 hodin po obdržení objednávky. Držíme skladem základní sortiment různých typů, včetně příslušenství, např. rohatky, vodící ramena a stěnové nebo stropní konzole.

V našem programu 48h se nacházejí pružinové bubny v provedení jak pro horizontální tak i vertikální odtahy kabelu ve standardním krytí IP 55.Tyto bubny jsou navrženy pro kabely PUR-H.

Příslušenství pro bubny 48h

Navíc nabízíme nový kompletně přepracovaný program příslušenství pro pružinové bubny. Provedené změny v nabídce příslušenství vedly k zajištění krátkých dodacích termínů i pro komponety jako jsou vodící kladky, upevňovací punčochy, naváděcí ramena apod. Nyní může být i většina těchto komponenty expedována ve zkráceném termínu společně s navíjecím bubnem.

Modernizace konstrukčního provedení pružinových bubnů a jejich příslušenství vedla nejenom k lepší dostupnosti těchto komponentů ale naši zákazníci současně profitují i z výhodnějších cen které byly také důsledkém této celkové optimalizace.

  • Bubny 48h nyní včetně příslušenství.
  • Osvědčená konstrukce a kvalita „Made in Germany“.
  • Pro horizontální a vertikální odtah.
  • Odtah kabelu „levý“.
  • Krytí IP 55.
  • Technické parametry vč. datových listů lze nalézt v katalogu pružinových bubnů.

V našem katalogu navíjecích pružinových bubnů 48h najdete detailní údaje k dostupným typům bubnů se zrychlenou dobou expedice včetně potřebného příslušenství.