Celosvětový servis

Výkonná dealerská síť

Hartmann & König představuje společnost s celosvětovým působením. Náš slib kvality „Made in Germany“ zahrnuje prvotní profesionální poradenství, vysokou vývojovou zdatnost našeho vlastního konstrukčního oddělení a vlastní výrobu s velkou výrobní hloubkou v sídle firmy ve městě Graben-Neudorf. Tým zdatných techniků odbytu provází zákazníky po celou dobu vývoje projektu. Díky našim 70letým vědomostem, rozsáhlému know-how a velikosti našeho podniku jsme schopni flexibilně reagovat na přání zákazníků a podle jejich požadavků vyvinout řešení přenosu energie a dat „na míru“.

Díky budování naší mezinárodní sítě formou zastoupení dobývá firma Hartmann & König pro svoje technicky propracované a vysoce jakostní navíjecí bubny a kroužkové sběrače nové regionální trhy. Naše pobočky ve světě spolupracují na základě vzájemné důvěry v úzkém a většinou dlouholetém partnerství s našimi specialisty v Německu. Tím můžeme našim zákazníkům po celém světě vždy nabídnout spolehlivý servis a nejlepší možnou technickou podporu.

Naše technické analýzy a podklady, dosažitelnost našich odborníků našimi zákazníky a navazování vzájemných partnerských vztahů, do dnešního dne vedly k mnoha úspěšně uzavřeným projektům po celém světě. Z naší rozsáhlé palety výrobků profitují i celosvětově známí zákazníci v oborech výroby jeřábů, přístavních technologií nebo výroby zařízení a strojů.