Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně ve dnech 1.-5.10.2018

Další rok je za námi a … s ním i další veletrh. Děkujeme všem, kteří jste se za námi přišli podívat a věnovali nám svůj čas. Vážíme si toho… A ti z vás, kteří mohli porovnat náš stánek v tomto roce a v roce 2017 si museli všimnout 2 změn. Jednak jsme letos měli stánek výrazně větší než v předchozím roce a navíc jsme vystavovali nový exponát energetických řetězů od německého výrobce firmy ekd gelenkrohr GmbH.  Exponát demonstroval typ energetických řetězů Marathon – řetězů vhodných pro dlouhé pojezdy a velké rychlosti pojezdů. Inovativní řešení tohoto řetězu spočívá ve valivém uložení horní větve energetického řetězu pomocí kladek. Jsme rádi, že jeho vystavení se setkalo s Vaším velkým zájmem.

Již tradičně jsme vystavovali zdvihací techniku Stahl CraneSystems GmbHve formě lanového kladkostroje řady SH, která je po dlouhá léta velmi dobře prodávaným strojem do průmyslových podniků po celém světě. Vystavovaný stroj byl navíc vystaven novým typem frekvenčního měniče řady SHA který nabízí optimální poměr cena / výkon.

Nový exponát navíjecího motorového bubnu od firmy Hartmann & König GmbHbyl představitelem nového trendu v této technice – řízením navíjecích motorových bubnů pomocí autonomního frekvenčního měniče. Hartmann je v této oblasti průkopníkem a jeho inovativnost demonstrovaly i předváděné 3D modely navíjecích bubnů ovládané QR kódem pomocí 4K kamery. Tuto možnost ovládání 3D modelů využilo mnoho návštěvníků našeho stánku.

Na naší expozici jste měli možnost zhlédnout a osobně si vyzkoušet i novinku v oblasti uzavřených trolejí – model Innood firmy Fels. Tuto napájecí trolej lze bez nadsázky řadit mezi nejvíc inovativní napájecí troleje pro standardní mostové jeřáby a jiné pohyblivé spotřebiče. Vyznačuje se malými rozměry, voštinovou konstrukcí plastového pouzdra s dvojitými stěnami a snadnými násuvnými spoji. Věříme, že tato napájecí trolej zvýší konkurenceschopnost všech výrobců zejména mostových jeřábů, kteří ji použijí pro napájení své techniky.

Stejně jako v loňském roce i nyní jste měli možnost prodiskutovat techniku a zejména novinky v oblasti sloupových jeřábů od firmy Vetter Krantechnik GmbH. Zejména možnost použití ploché kotvy pro případy montáže sloupového jeřábu v delším časovém úseku po instalaci podlahy byla atraktivním tématem pro mnohé zájemce o tuto techniku.

Kontaktujte nás pro zpracování nabídky

Budeme se snažit odpovědět co nejdříve.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.