STAHL CraneSystems

Firma STAHL CraneSystems patří k předním celosvětovým výrobcům zdvihací technologie a jeřábových komponentů. Kromě standardní techniky se specializuje na zdvihací zařízení v nevýbušném provedení. Její výrobní portfolio je velmi komplexní a unikátní i v globálním měřítku. Tyto výrobky nastavují vysoký standard týkající se inovací, technologie a kvality. Řadí se mezi prémiové produkty.

STAHL CraneSystem zaujímá silné postavení na trhu díky svým odborným znalostem a systémovému přístupu. Pokud standardní výrobek nesplňuje požadavky zákazníka, inženýři a technici v projektových týmech najdou řešení. Zdvihadla a jeřábové komponenty STAHL CraneSystems vyráběné nejmodernějším způsobem se vyznačují stabilní a trvale udržitelnou vysokou úrovní kvality.

Zákazníci se skládají z renomovaných výrobců strojních zařízení a zdvihací techniky. Najdete mezi nimi i profesionální koncové uživatele. Firma STAHL CraneSystems disponuje celosvětovou a výkonnou sítí dceřinných společností, technických kanceláří a obchodních partnerů, kteří zajišťují odbornou podporu pro zákazníky na celém světě.

Firma STAHL CraneSystem byla vždy otevřena novým aspektům, inovativním a výkonným procesům aniž by zapomínala na sociální a ekologickou odpovědnost.